Naturline

Dlažby z rady Naturline sa inšpirujú prírodnými povrchmi a farebnosťou. Štiepané bridlice, travertín a skamenené drevo sú predobrazom pre produkty zahrnuté v tejto kategórii.

Trendy

Produktová rada Trendy zahŕňa dlažby, ktoré spĺňajú nároky kladené súčasnými trendmi v architektúre. Ideálne sa hodia k moderným stavbám a dajú vyniknúť architektonickému zámeru.

Rustik

Rada dlažieb Rustik má atmosféru dávnych dôb. Typické sú menšie formáty a otĺkané povrchy. Ak máte radi romantické zákutia historických tehlových stavieb, určite si vyberiete.

Klasik

V kategórii klasik nájdete praktické dlažby vhodné pre rozmanité použitie. Menšie formáty sú univerzálne použitie okolo domu. Chodníky, príjazdy, státia pre automobily sú typickými príkladmi ich využitia.

Palisády, obrubníky a schody

Palisády, obrubníky a schody, vhodné pre kombináciu s ktorýmikoľvek produktmi z ponuky. Možnostiam sa medze nekladú.

Ploty a krycie platne

Betónové ploty okolo rodinných domov či firemných sídel sú stále veľmi obľúbené. Betónové tvárnice na plot sú mrazuvzdorné, pevné a odolné voči klimatickým podmienkam.

Greenline

Na vytvorenie spevnených svahov vo výškovo členitej záhrade sú ideálne svahové tvárnice z betónu. V ponuke ostávajú aj vegetačné tvárnice, ktoré sú vyrobené tak, aby v nich rástla zeleň a tým nové svahy zapadajú do celkovej kompozície záhrady.